/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

Nasza oferta

Kim jesteśmy i jak pracujemy?

Witamy serdecznie na stronie Wrocławskiego Ośrodka Gestalt. Jesteśmy zespołem wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. W naszym zespole posiadamy psychologów, psychoterapeutów i trenerów. Wywodzimy się z bardzo różnych środowisk, mamy różne doświadczenia życiowe i zawodowe. Połączyła nas humanistyczna metoda pomagania jaką jest podejście Gestalt. Nasze wspólne spotkanie we Wrocławiu oraz przekonanie, że koncepcja Gestalt jest skutecznym sposobem pomagania i rozwoju osobistego zaowocowało decyzją o otwarciu ośrodka. Współpracujemy jednocześnie z terapeutami i trenerami z Instytutu Gestalt w Krakowie. Stale pracujemy nad tym by realizować naszą ofertę na najwyższym poziomie. Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty oraz bliższego poznania członków zespołu – zakładka O nas.

W naszym zespole pracujemy w oparciu o koncepcję Gestalt. Jest to nie tylko skuteczna metoda pomocy terapeutycznej. Gestalt umożliwia także rozwój naturalnych zasobów jakie posiada każda osoba. Dzięki podejściu Gestalt człowiek może stać się bardziej świadomy i zintegrowany, co w rezultacie prowadzi do zdrowia oraz równowagi w życiu. Cechą charakterystyczną dla tej metody jest relacyjny sposób pracy terapeuty. Terapeuta jest zaangażowany w budowanie otwartej relacji i kontaktu z Klientem. Więcej informacji o podejściu Gestalt znajdą Państwo – zakładka Czytelnia.

Specjalizujemy się w terapii:

  • Depresji
  • Nerwicy
  • Zaburzeń lękowych: lęk, niepokój, panika, fobia
  • Par
  • Problemów relacyjnych
  • Problemów związanych z poczuciem własnej wartości, kobiecości i męskości
  • Kryzysów życiowych związanych ze stratą lub żałobą
  • Traumatycznych doświadczeń życiowych

 

Przydatne informacje, pomocne w określeniu czy któryś ze wskazanych powyżej problemów dotyczy Twojej osoby można znaleźć w zakładce – Czytelnia. Wyjaśniamy tam również co robić w sytuacji doświadczania danego problemu i do, którego specjalisty warto się udać. Rozróżniamy także czym zajmuje się psychiatra, psycholog i psychoterapeuta. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Na naszej stronie jest także możliwość zadania pytania na czacie lub umówienia wizyty konsultacyjnej.

Close Menu