/widgets.js";var sz=d.getElementsByTagName(s)[0];sz.parentNode.insertBefore(z,sz)}(document,"script","zb-embed-code"));

Opinie

W relacji z Asią czuję się słuchany, ważny i co najważniejsze nie oceniany. Bardzo wiele się uczę i dużo doświadczam. Zmiany w moim funkcjonowaniu i życiu są dla mnie i dla moich najbliższych bardzo widoczne. Na terapii mam możliwość poznać siebie i zobaczyć czego potrzebuję i jaki jestem.

Tomasz

W moim życiu przyszedł taki moment, w którym poczułam, że sama już sobie nie poradzę, podjęłam wtedy decyzję o rozpoczęciu terapii. To nie było proste, ale pomimo trudności, nie żałuję. Dziś jestem całkiem innym człowiekiem. Jestem szczęśliwa i spełniona. Dziękuję

Ilona

Rekomenduję Wrocławski Ośrodek Gestalt i pracę Joanny Tworek. Bardzo cenię jej warsztat, osobowość i wrażliwość. Otrzymałam od Joanny potrzebną pomoc i wsparcie, jak również narzędzia do samodzielnej pracy, z których potrafię korzystać. Jestem w zupełnie nowym miejscu i czuję się nowym człowiekiem. Zakończyłam terapię. Czuję się doskonale! Dziękuję!

Karina

Asia jest bardzo ciepłą, otwartą i przyjmującą osobą. Sama byłam zaskoczona jak bardzo potrafiłam się przy Asi otworzyć i jak dużo pokazać emocji, które dla mnie samej, w przeżyciu były trudne. W relacji z Asią doświadczyłam wiele akceptacji, która była dla mnie lecząca. Bardzo wiele sie nauczyłam. Czuję się dojrzalsza i teraz bardzo lubie siebie.

Ala

Przy Asi dojrzałam jako kobieta, jako mama, córka i jako człowiek.Ogromną wartością jest dla mnie droga, którą przeszyłyśmy razem. Jestem bardzo wdzięczna za ten czas i dumna z siebie za to,że sie zdecydowałam i nie poddałam. Tu i teraz jestem szczęśliwa, dzięki terapii z Asią.

K.

Asia Tworek jest bardzo mądrą, czułą i empatyczną terapeutką. Podczas procesu terapii zawsze czułem, że jest ze mną w kontakcie, szczególnie, gdy dotykałem moich zranień i bolących we mnie miejsc. Mogę spokojnie powiedzieć,że dojrzałem jako mężczyzna. Nauczyłem się jak żyć, jak tworzyć głęboki kontakt w relacjach. Przestałem od siebie wymagać rzeczy nie możliwych i zacząłem być dla siebie dobry i obdarzać się szacunkiem. Terapia jest doświadczeniem nie porównywalnym do żadnego innego. Z całego serca polecam terapię u Asi.

Artur

Asia pomogła mi przejść przez bardzo kryzysowy moment w moim życiu, w którym, zostałam sama. Co tydzień wyczekiwałam spotkania z Asią, bo była jedyną osobą, która mnie rozumiała i potrafiła wysłuchać .Teraz jestem w zupełnie innym miejscu swojego życia. Uważam, że Asia bardzo profesjonalnie wykonuje swoją pracę i każdemu kto tylko jest w kłopotach polecam Asię.

Marika

Close Menu