0004_wog_2021_1200px
Krzysztof Pawłuszko

Rok temu na terapie przyszłam jako młoda kobieta, która mimo braku jakiejś dużej traumy, szukała pomocy. Pomocy z radzeniem sobie z emocjami, wątpliwościami, schematami życiowymi, zgodą i niezgodą. Dzięki empatycznemu towarzyszeniu (właśnie tak, nie prowadzeniu) przeszłam swoją własną drogę i w swój własny sposób znalazłam odpowiedzi (w sobie). Zaakceptowałam emocje. Umocniłam się. Przeszłam proces prawdziwego dojrzewania emocjonalnego (po 40;)). Odkryłam wewnętrzna wolność i nazwałam granice. Mam dużo siły żeby radzić sobie z trudnościami życia i dużo radości żeby się nim cieszyć. Jestem świadoma swojego wewnętrznego ognia. Dziękuję, Krzysztofie.

Słoneczna dziewczyna


Byłem bardzo zamkniętą osobą, ale spotkania z Krzyśkiem pozwoliły mi się przełamać, pozwoliło mi to otworzyć się na kontakt z ludźmi. Dzięki pracy z Krzyśkiem uwierzyłem, że nie muszę za wszelką cenę udowadniać swojej wartości. Terapia pozwoliła mi zmienić moją defensywną postawę wobec otoczenia i zawalczyć o swoją przestrzeń, dzięki temu czuje się o wiele swobodniej. Krzysiek był bardzo wspierający w całym tym procesie. Z początku byłem trochę sceptyczny co do terapii, ale teraz polecił bym ją każdemu.

Łukasz


Terapię u Krzysztofa rozpoczęłam w bardzo trudnym dla mnie czasie. Już po pierwszym spotkaniu czułam, że trafiłam do właściwej osoby- terapeuty o dużej wrażliwości, empatii i zaangażowaniu w relację. Krzysztof potrafił stworzyć bezpieczną przestrzeń, w której czułam się akceptowana i szanowana. Na spotkaniach mogłam swobodnie wyrażać trudne emocje, a Krzysztof pomógł mi radzić sobie z nimi na co dzień. Jestem bardzo wdzięczna za jego pomoc i wsparcie. Szczerze polecam.

Maria


Krzysztof zaoferował mi pomoc, gdy byłam w bardzo kryzysowym stanie, kiedy nikt inny nie podjął się wsparcia. Cierpliwie przechodził ze mną przez szereg nawarstwionych problemów, pomógł zrozumieć wpływ trudnych doświadczeń i wziąć odpowiedzialność za swoje życie. Terapia trwała 1,5 roku – wystarczająco długo, by móc ocenić efekty, bo to właśnie one były wyznacznikiem jej zakończenia. Z przyjemnością i wdzięcznością polecam Krzysztofa i jego formę pomocy.

Ewa


Psychoterapia jest jak ryzykowna podróż w głąb siebie. Ryzykowna, gdyż dotykasz nieznanych, często zaskakująco bolesnych obszarów. Każde takie doświadczenie wymaga wsparcia psychicznego. Ważne, by mieć wówczas  przy sobie osobę uważną, współczującą, życzliwą, szczerą.  Po prostu godnego zaufania  profesjonalistę, który pomoże Ci w sposób bezpieczny pokonać odmęty własnych, niezbadanych emocji. Dlatego bardzo polecam współpracę z prawdziwie oddanym swojej profesji Krzysztofem Pawłuszko.


Każde z nim spotkanie było dla mnie procesem tworzenia autentycznej relacji, w której pełna akceptacji, wnikliwa komunikacja terapeutyczna miała niezwykle ważną moc w odkrywaniu siebie oraz dynamizacji i wzmacnianiu upragnionych zmian”.

Iwona


Profesjonalny, kontaktowy i otwarty terapeuta. Wspiera i nie ocenia. Nie podsuwa prostych rozwiązań. Uczy, jak szanować siebie. Wspiera bycie sobą.

Marta


Bardzo dobry terapeuta. Profesjonalne podejście, wnikliwa obserwacja i adekwatne, wspierające reagowanie na potrzeby klienta. Pełna szacunku i zrozumienia relacja pacjent – terapeuta. Towarzyszy w procesie zmian, uporządkowania przestrzeni życiowej, uczy szacunku do siebie i samoobserwacji. Polecam.

E.


Bardzo cenię pracę z Krzyśkiem. Podczas terapii czuję się słuchana i istotna. Nie ocenia, nie podsuwa gotowych rozwiązań, ale skłania do refleksji i myślenia. Podkreśla, że trzeba być dla siebie ważnym. Po ponad pół roku terapii widzę różnicę w tym, w jaki sposób myślę i jak się zachowuję. Czuję się lepiej i depresja już mnie nie przerasta. Bardzo polecam, bo Krzysztof to naprawdę dobry specjalista.

Beata


Chętnie przychodzę na sesje do Krzysztofa. Nie wiem jak to robi, że nawet gdy wchodzę do gabinetu z wieloma negatywnymi emocjami, wychodzę lekka, z siłą do działania. Ponadto zaczynam zauważać, że przy choć jednej osobie, która mnie akceptuje, zaczynam sama się bardziej akceptować. Na sesji czuję się słuchana, czuję się ważna. Czuję zaangażowanie ze strony terapeuty. Jednocześnie doświadczam, że mam dużo przestrzeni i swobodę wyboru.

Ola


Jestem bardzo zadowolony z usług Krzysztofa. Odkąd zacząłem chodzić na terapię widzę jak się zmienia świat wokół mnie, inaczej patrzę na ludzi, potrafię rozwiązywać sytuacje, które dawniej były dla mnie trudne. Zaczynam także wierzyć w siebie. Terapia prowadzona jest fachowo, czuję się bezpiecznie i widzę postępy. Jak najbardziej polecam Krzysztofa i jego usługi.

Daniel