Zespół Wrocławskiego Ośrodka Gestalt

Jesteśmy zespołem psychologów, terapeutów i trenerów Gestalt nastawionych na wspieranie osób poszukujących fachowej pomocy terapeutycznej oraz wartościowych sposobów rozwoju osobistego. Misja jaka nam przyświeca w naszym działaniu jest rozwój świadomości społecznej na temat znaczenia kontaktu i relacji z sobą, innymi ludźmi oraz otaczającym światem w celu polepszenia jakości własnego życia.

Szczególną wartość ma dla nas rodzina oraz inne środowiska życia społecznego. W związku z tym nasze działania są ukierunkowane na wspieranie rodzin, osób dorosłych, małżeństw, młodzieży, dzieci, instytucji i firm w kontekście budowania dobrych relacji. W naszej pracy sami nastawieni jesteśmy na budowanie długotrwałych relacji z naszymi Klientami. Z tego powodu dążymy do rozwoju i podnoszenia jakości naszej oferty. Chcemy stale oferować naszym Klientom dobrej jakości usługi terapeutyczne oraz wartościowe formy rozwojowe i edukacyjne.

Joanna Tworek

Psycholog, Certyfikowana psychoterapeutka i trenerka w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, European Association for Gestalt Therapy oraz European Associaton for Psychotherapy, superwizor w trakcie szkolenia.

Krzysztof Pawłuszko
(PRACA WYŁĄCZNIE ONLINE)

Certyfikowany psychoterapeuta i trener  w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, European Association for Gestalt Therapy, European Association for Psychotherapy oraz Polskim Towarzystwie Psychoterapii Gestalt.