To dla nas dobry moment by się zatrzymać.

To dobry moment żeby zatrzymać się na chwilę i opowiedzieć co u nas w ostatnim czasie. Jesteśmy po długim okresie intensywnych prac. Głównie związanych ze zmianą siedziby i strony www. To była bardzo duża wyprawa dla nas.

Na tych kwestiach skupiliśmy całą naszą uwagę i energię. Nie mieliśmy w związku z tym przestrzeni by tworzyć własne teksty czy realizować inne elementy naszej wizji ośrodka. Pewnie niektórzy z Was to zauważyli 

🙂

Powoli jednak dochodzimy do siebie po tej przygodzie i zaczynamy wracać do tworzenia własnych tekstów, które sukcesywnie będą pojawiać się również na stronie internetowej. Mamy nadzieję, że za kolejnych kilkanaście miesięcy będziemy w punkcie, gdzie na naszej stronie www będzie solidna baza ciekawych tekstów. Taka do której będzie się chciało wracać 

🙂

W najbliższym czasie opowiemy o 5 językach miłości. Będą to teksty skierowane do osób będących w związkach ale i nie tylko. Myślę, że warto, by każdy z nas miał świadomść własnego języka miłości bo to bardzo pomaga w bliskich relacjach i związkach. Czym jest ten język miłości? O tym w najbliższym czasie.

Teksty będą zawierały również moje osobiste refleksje. Głównie w miejscach, gdzie wydaje mi się warto rozwinąć jakiś wątek, korzystając przy tym z własnego doświadczenia. Zapraszam więc już teraz do wspólnego uczenia się i rozwijania świadomości.

Krzysztof Pawłuszko

foto by wp traveling